Technik BOZP

ORLEN Service Česká republika s. r. o.

Místo práce
Práce 657, Neratovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
červen 2021
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 55 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- kompletní samostatné vedení agendy BOZP pro 125 zaměstnanců zajišťujících údržbu areálu chemického výrobního závodu,
- vstupní i periodická školení, dohled na platnost osvědčení a vyhlášek a zajišťování jejich obnovy (vázací prostředky, vazačské zkoušky, vyhlášky elektro, svářečské průkazy, …),
- zajišťování revizí a kontrol všech zařízení (plynová zařízení, hasicí přístroje, ochranné pomůcky, elektrická zařízení, tlakové nádoby, žebříky, vozíky, atd.),
- zodpovědnost za dodržování legislativních požadavků a jejich aktualizaci v rámci podnikové legislativy,
- spolupráce s manažerem ISŘ na implementaci a auditech 6S, ISO norem, OHSAS 18001,
- jednání s kontrolními orgány a útvarem bezpečnosti majitele areálu,
- zajišťování periodických kampaní v rámci monitoringu zdraví zaměstnanců vystavených působení chemických látek,
- spolupráce s kolegy z oblasti BOZP a PO v dalších provozech v rámci ČR,
- úzká spolupráce s vedoucími jednotlivých provozů,
- pravidelné obchůzky a kontroly pracovišť a vykonávaných prací.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zaměstnání na hlavní pracovní poměr, prac. doba 37,5 hod./týden,
- 25 dnů dovolené,
- příspěvek na penzijní připojištění,
- mimořádné prémie,
- elektronické stravenky Sodexo Gastro Pass Card,
- zajímavou práci a možnost nastavit procesy BOZP,
- stabilní prostředí společnosti patřící do mezinárodní kapitálové skupiny ORLEN,
- nástup v červnu 2021

Informace o náboru

ORLEN Service Česká republika s.r.o. byla založena v prosinci 2019 a je původní společností ORLEN Serwis S.A.. Společnost patří do Kapitálové Skupiny ORLEN (GKN ORLEN), jednoho z největších a nejlépe hodnocených zaměstnavatelů v Polsku. Poskytujeme služby v oblasti automatizace, mechanizace, elektrických a rotačních strojů pro kapitálovou skupinu. Hlavní činnost společnosti je zaměřena na údržbu provozů průmyslových zařízení, servisních zařízení a instalací, provádění oprav a diagnosticko-měřicích služeb. Náš tým se skládá z více než 320 zaměstnanců - zkušených automatiků (MaR), elektrikářů, statických mechaniků a mechaniků rotačních strojů, inženýrů podpory výroby a odborníku z podpůrných oddělení.

V Neratovicích se staráme o údržbu výrobního chemického závodu Spolana. V současné době zde čítáme 125 odborníků z řad elektro, měření a regulace, strojní zámečníky a svářeče. Stávající technik BOZP odchází a tak hledáme ostříleného "bezpečáka", který převezme štafetu a zajistí agendu v oblasti BOZP od A do Z.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Práce s počítačem - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- platnou certifikaci OZO dle zákona č. 309/2006 Sb., OZO PO výhodou, nikoli podmínkou,
- naprostou samostatnost a zodpovědnost, sám si určovat priority,
- alespoň 3 roky praxe z oblasti průmyslu, výrobní podniky, znalosti chemického prostředí velkou výhodou,
- uživatelskou znalost MS Office a obecně práce s PC,
- základní znalost anglického jazyka pro občasné vyřízení emailů výhodou,
- řidičský průkaz sk. B.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 4066729  Dátum zverejnenia: 22.4.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc