Tlumočník

OSPRO MB, spol. s r.o.

Místo práce
Okres Mladá Boleslav, Okres Česká Lípa
plný úvazek
Termín nástupu
01.02.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Dobrý den,
sháníme novou posilu do týmu na pozici: TLUMOČNÍK z českého do ukrajinského jazyka do automobilového průmyslu.

Už Vás nebaví dočasné zaměstnání?
Přejete si lepší platové ohodnocení?
Nebaví Vás každý měsíc čekat dlouho na výplatu?
Toužíte po změně, ale nevíte jak na to?

Zkuste štěstí u nás!!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám můžeme nabídnout?
- výborné platové podmínky
- firemní telefon
- možnost firemního růstu
- jistotu dlouhodobé spolupráce

Informace o náboru

V případě zájmu mě prosím kontaktujte na tel. číslo 778 062 456 či zašlete Vaše CV na e-mailovou adresu [email protected].

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Sháníme spolehlivé a zodpovědné lidi, kteří by měli zájem o pozici tlumočníka.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Ukrajinský jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme: Znalosti ukrajinského a českého jazyka na výborné úrovni - nejlépe rodilý mluvčí z důvodu překládání odborno - technických věcích. UK i písmem z důvodu překládání pracovních návodek.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OSPRO MB je dynamicky rozvíjející se společnost s dvanáctiletou praxí na trhu pracovních příležitostí. Zaměřujeme se zejména na oblast Mladoboleslavska, ale působíme také v přilehlých regionech. Tato lokální specifikace nám umožňuje perfektní znalost místního trhu práce. Hlavní náplní OSPRO MB je poskytování pracovních příležitostí kvalitním pracovníkům a vyhledávání vhodných kandidátů na pracovní pozice zejména v oblasti automobilového a strojírenského průmyslu. Cílem společnosti je poskytovat našim klientům komplexní balíček personálních služeb a zajišťovat vzájemnou spokojenost klientů i jednotlivých pracovníků.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2901743  Dátum zverejnenia: 5.1.2018