Mechatronik / Elektrotechnik

OTTO Work Force

Místo práce
Nizozemsko, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
01.01.2014
Mzdové podmínky (brutto)
13 - 15 EUR/hodina, podle zkušeností

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Qualified Mechatronics/Electrical Technician
• Comparable Work Experience
• Languages – Dutch, English or German
The employee is:
• Pro-active
• Able to work independently and in a team
• Accurate
• Sense of responsibility
• Quality oriented
• Capable of following instructions and procedures
• In possession of knowledge of materials and techniques
• able to read and interpret drawings

Zaměstnanecké výhody, benefity

What we offer :
Agreement on the basis of temporary employment
Excellent salary
Work in a pleasant environment

Links for web sites :

Informace o náboru

V případě, že Vás pracovní nabídka zaujala, pošlete Váš životopis v anglickém nebo německém jazyce na níže uvedený email. Do předmětu prosím napište název pozice " elektrotechnik "

[email protected]

603 488 041,603 488 040

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Společnost OTTO Czech s.r.o. je pobočka agentury OTTO Work Force BV se sídlem ve Venray v Nizozemsku, která se specializuje na nabídky práce v Holandsku a Německu. Jsme lídrem na evropském trhu práce se širokou nabídkou pracovních pozic v různých oblastech.
Zprostředkování práce je zdarma.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

elektrotechnické,technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Nizozemský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Praxe na pozici/v oblasti

1

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

From january 2014 we will need 2 monteur mechatronica.
In Brno is a Dutch company so they will work thirst 6 months in Eindhoven and later in Brno (long term work). When new product will show up than they have to come back for a few months to Eindhoven again. They will work on an assembly line modules (a type of building kits).
If we will have a good 2 employees than we have a chance to plan there 40=50 men. The salary is 13-15 euro brutto, 40 hours/week.
Till end of November we have time to introduce good candidates. Everybody should be check en the reference should be check by a phone. They should speak good English or German.
Hier you can see what kind of company NTS is:

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

OTTO Work Force Czech s.r.o., je dceřinou pobočkou nizozemské personální agentury OTTO Work Force B.V., která se zabývá zprostředkováním zaměstnání do Nizozemska a do Německa, působí na pracovním trhu od r. 2000. Společnost OTTO Work Force je lídrem v Evropě v oblasti zprostředkování zaměstnání a přímého zaměstnávání a denně přes společnost pracuje 20000 zaměstnanců. Společnost OTTO Work Force byla oceněna jako jedna z nejspolehlivějších pracovních agentur v Nizozemsku TOP 10!. Zprostředkování práce a registrace je zdarma.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Kontakt

Kontaktní osoba: OTTO Work Force Czech s.r.o.
Tel.: Pevná linka +420588080020,Mobil +421908795566
E-mail: poslat životopis
ID: 1296017  Dátum zverejnenia: 30.9.2013  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 13 - 15 EUR/hodina, podle zkušeností