Něměcko-skladníci a řidiči VZV !Bez poplatků - mzda € 9,07 + příplatky - garantované hodiny - odchody každý týden !

OTTO Work Force

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
každý týden
Mzdové podmínky (brutto)
9.07 EUR/hodina, příplatky + pomoc při vybavovaní přídavků na děti

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce ve skladu s hračkami, dámskou módou. Balení zboží, sběr objednávek, třídění zboží, příprava k expedici.

Řidiči VZV vozíku.

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Garantovaná dlouhodobá práce
  • Pracovní smlouva se podepisuje přímo na Slovensku. Pracovní smlouva je v souladu s platným Německým právem.
  • Pomoc při vyřizování přídavků na děti hned od nástupu do zaměstnání, na první a druhé dítě měsíčně po 184 €, na třetí dítě 190 €, na další děti po 215 €, dodatkové příplatky na děti do 140 €
  • Zajištěné ubytování - od 40 € týdně - strhávány z platu
  • Uchazeč o zaměstnání neplatí žádné poplatky ani provize při registraci ani po odchodu do Německa.
  • Ubytování od 2 km od zaměstnání, možnost chození do práce pěšky, doprava do zaměstnání zajištěna zaměstnavatelem

Informace o náboru

Dovolujeme si Vám oznámit, že v případě Vašeho zájmu je nutné se objednat na osobní registraci telefonicky v naší pracovní agentuře na níže uvedených telefonních číslech, dostavení se na registraci je nutné osobně, protože každý uchazeč musí absolvovat informativní jazykové testy.
V případě, že Vás pracovní nabídka zaujala, kontaktujte nás ještě dnes na níže uvedených telefonních číslech, osobně nebo e-mailem. Zašleme Vám veškeré bližší informace.
Možnost odjet v párech nebo menších skupinkách.

Vzhledem k vysokému počtu uchazečů, není možné z časového hlediska odpovídat všem reagujícím zájemcům. Odpovídáme pouze uchazečům kteří splňují kritéria pracovní nabídky. Děkujeme za pochopení.

OTTO Czech, s.r.o.
Palachovo náměstí 1
772 00 Olomouc
email: [email protected]
Mobile :00420 603 488 041,00420 603 488 040

Přemyslova 5
301 00 Plzeň
Czech republic
Mobil: 00420 739541655, 00420 739541656

Přidejte si nás na Facebook a dostávejte aktuální informace o pracovních nabídkách. Staňte se naším přítelem : https://www.facebook.com/pages/OTTO-Czech-sro/957446170953628

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Firma OTTO Czech s.r.o. je personální agentura, která zprostředkovává zaměstnání v zahraničí i v české republice.
Dále pak agentura vyhledává zahraniční pracovní síly pro firmy v ČR.
Mateřská společnost OTTO holding B.V. patří již více než 15 let mezi 4 největší personální agentury v Nizozemí a zaměřuje se především na dočasné přidělování kvalifikovaných a nekvalifikovaných zaměstnanců do velkých průmyslových společností v Holandsku, kde pokrývá širokou škálu klientů a dokáže uspokojit téměř každou poptávku po zaměstnání

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Chuť pracovat, preciznost a mít zájem o dlouhodobé zaměstnání.
V případě zájmu o pozici řidiče na VZV nutná zkušenost, popř. certifikát.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

OTTO Work Force byla založena v roce 2000 a je jednou z největších mezinárodních pracovních agentur v Evropě. Působíme ve 13 zemích a zaměstnáváme 18 000 tisíc zaměstnanců. Pomůžeme vám najít dočasnou práci v Nizozemsku, Německu a Polsku. Zaměstnáváme ve společnostech které působí v oblasti výroby, logistiky, obchodu, průmyslu, služeb a e-commerce.
Zprostředkování práce a registrace je zdarma.

Společnost je držitel povolení ke zprostředkování práce.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Kontakt

ID: 1808304  Dátum zverejnenia: 7.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 9.07 EUR/hodina, příplatky + pomoc při vybavovaní přídavků na děti