Nizozemsko-Asmterdam-Řidič vysokozdvižného vozíku a reachtrucku-Ubytování a přeprava z / do práce zajištěná-Týdenní mzda-Bez poplatků

OTTO Work Force Czech s.r.o.

Místo práce
Nizozemsko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
každý následující týden
Mzdové podmínky (brutto)
11 - 13 EUR/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce s vysokozdvižným vozíkem vozíkem v logistických centrech po celém Hoalndsku.
Nezbytná praxe na vysokozdvižném vozíku / reach truck, hef truck, forklift /
Na pracovišti je normální teplota.
Ubytování a přeprava v Nizozemsku je do zaměstnání z ubytování zabezpečená.
Nástupy ihned nebo po dohodě.

Zašlete svůj životopis na níže uvedený email a zašleme vám všechny potřebné informace jak se zaměstnat v Nizozemsku
Registrujeme UCHAZEČE O ZAMĚSTNÁNÍ VÝHRADNĚ EMAILEM.
OSOBNÍ KONZULTACE V pobočce JE MOŽNÁ POUZE NA ZÁKLADĚ předem dohodnuté telefonické domluvě.
Telefonické hovory přijímáme v následujících časech:
JEN PRACOVNÍ DNY - od 09:00 do 11:00 nebo od 13:00 do 16:00 v jiném čase hovory nepřijímáme!

BEZ dohodnutí termínu NELZE KLIENTY vybavit z kapacitních důvodů.

PRO VÍCE INFORMACÍ:
• MOBILE +420 603 488 040 + 420 603 488 041
Email: [email protected]
Pokud jsou telefonické linky obsazené, napište sms nebo email s požadavkem a ozveme se vám ihned jak to bude možné.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nizozemsko - registraci na daňovém úřadě v Nizozemsku
  • platové ohodnocení v souladu se zákoníkem práce v Nizozemsku
  • ubytování zajištěno v našich vlastních ubytovnách, kde je nepřetržitá služba
  • cesta do práce a z práce zajištěna
  • vyplácení týdenní mzdy
  • plné zdravotní pojištění
  • poskytujeme Vám kompletní poradenství a příručku OTTO
  • pracovní smlouva se podepisuje přímo v Čechách
  • organizujeme společné odvozy do Nizozemska
  • během celé doby Vaší práce v zahraničí je tu pro Vás asistenční linka
  • uchazeč o zaměstnání neplatí žádné poplatky za zprostředkování zaměstnání při registraci ani po odchodu do Nizozemska
  • Společnost OTTO Work Force byla oceněna jako nejlepší pracovní agentura v Nizozemsku TOP 10

Informace o náboru

PRO ZJEDNODUŠENÍ A ZRYCHLENÍ REGISTRAČNÍHO PROCESU A VYŘÍZENÍ PRÁCE, registrujeme UCHAZEČE pouze ONLINE - emailovou komunikací.
OSOBNÍ KONZULTACE V pobočce JE MOŽNÁ POUZE NA ZÁKLADĚ předem dohodnutém telefonické domluvě V ČASE OD 9:00 DO 16:00 V PRACOVNÍCH DNECH.
BEZ dohodnutí termínu NELZE KLIENTY vybavit kapacitních důvodů.

• MOBILE +420 603 488 040 • + 420 603 488 041

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

OTTO Work Force Czech s.r.o., je pobočkou holandské personální agentury OTTO Work Force B.V., která se zabývá zprostředkováním zaměstnání do Holandska a do Německa, působí na trhu od r. 2000. Společnost OTTO Work Force je lídrem v Evropě v oblasti zprostředkování zaměstnání a přímého zaměstnávání a denně přes společnost pracuje 8000 zaměstnanců. Společnost OTTO Work Force byla v oceněna jako nejlepší pracovní agentura v Holandsku TOP 10. Zprostředkování práce a registrace je zdarma.
Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Nizozemský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

OTTO Work Force Czech s.r.o., je dceřinou pobočkou nizozemské personální agentury OTTO Work Force B.V., která se zabývá zprostředkováním zaměstnání do Nizozemska a do Německa, působí na pracovním trhu od r. 2000. Společnost OTTO Work Force je lídrem v Evropě v oblasti zprostředkování zaměstnání a přímého zaměstnávání a denně přes společnost pracuje 20000 zaměstnanců. Společnost OTTO Work Force byla oceněna jako jedna z nejspolehlivějších pracovních agentur v Nizozemsku TOP 10!. Zprostředkování práce a registrace je zdarma.

Kontakt

Kontaktní osoba: OTTO Work Force Czech s.r.o.
Tel.: Pevná linka +420588080020,Mobil +421908795566
E-mail: poslat životopis
ID: 3783616  Dátum zverejnenia: 9.12.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 11 EUR/hod.