Nizozemsko: Nejlepší pracovní místa ve výrobě – Garance práce-Dotované ubytování-Doprava v NL-Bez poplatků

OTTO Work Force Czech s.r.o.

Místo práce
Rijnsburg, Nizozemsko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned nebo po dohodě
Mzdové podmínky (brutto)
12,77 EUR/hod.• Možnost placených příplatků za práci o víkendech, svátcích, přesčas atd., které vám umožní vydělat ještě více! • Plat vždy včas a týdenní výplaty, takže můžete cestovat i o víkendech

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte práci v zahraničí? Máme jen ty nejlepší nabídky práce ve velmi moderních společnostech po celém Nizozemsku! Nepožadujeme žádné zkušenosti, pouze dobrou angličtinu! Přihlaste se nyní a vydělejte až 12,77 eur za hodinu! Řekněte nám, kde byste chtěli pracovat, a my vybereme nabídku, která vám bude nejlépe vyhovovat!

Nečekejte příliš dlouho – počet volných míst je omezen!

Místo výkonu práce: Nizozemsko (na mnoha místech)

Nabízíme spoustu pracovních míst:
• Krájení salátu a příprava čerstvých obědových sad
• Balení masných výrobků nebo sýrů do obalů
• Montáž jízdních kol
• Balení sladkostí
• Balení a montáž drobné elektroniky (sportovní kamery atd.)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme?
• Skvělé hodinové sazby – až 12,77 €/h
• Možnost placených příplatků za práci o víkendech, svátcích, přesčas atd., které vám umožní vydělat ještě více!
• Plat vždy včas a týdenní výplaty, takže můžete cestovat i o víkendech
• Pěkné a levné ubytování vysoké kvality a doprava do/z práce zdarma
• Věrnostní program – ze kterého můžete vyměnit nasbírané body za extra odměny!
• Garantovaná pracovní doba – jako lídr na trhu garantujeme smlouvou, kolik hodin týdně odpracujete!
• Možnost práce s rodinou či přáteli – uděláme vše pro to, abyste mohli žít a pracovat společně!
• Pracujte dlouhodobě nebo krátkodobě – vyberte si, co Vám nejvíce vyhovuje!
• Pracovní smlouva – podepsaná před odjezdem do Nizozemí!
• Pojištění zaměstnanců a přístup ke zdravotní péči
• Minimální formality (schopnost podepsat všechny dokumenty přes internet)
• Pomoc koordinátorů na místě a helpdesk fungující 24/7
• Možnost nástupu do práce ihned
• Přístup k jazykovým kurzům, online školením a dalším projektům jako Fit@OTTO nebo Happy OTTO Wish
• Snadný přístup k vašemu pracovnímu plánu a výplatním páskám prostřednictvím aplikace myOTTO
• Stabilní zaměstnání – pouze známé a prověřené společnosti
• Možnost přejít na přímou smlouvu ve firmě, ve které budete pracovat

Informace o náboru

Zašlete nám svůj životopis na [email protected] a my vám obratem zašleme všechny potřebné informace jak postupovat, abyste se mohli zaměstnat v Nizozemsku.

PRO VÍCE INFORMACÍ NÁS KONTAKTUJTE V PRACOVNÍ DNY
Tel. číslo: + 420 603 488 040/ +420 603 488 041
Email: [email protected]
(V případě nedostupnosti napište sms nebo email a my se vám obratem ozveme

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

OTTO Work Force Czech s.r.o., je dceřinou pobočkou holandské personální agentury OTTO Work Force B.V., která se zabývá zprostředkováním zaměstnání do Holandska a do Německa, působí na trhu od r. 2000. Společnost OTTO Work Force je lídrem v Evropě v oblasti zprostředkování zaměstnání a přímého zaměstnávání a denně přes společnost pracuje 15000 zaměstnanců. Společnost OTTO Work Force byla oceněna jako nejlepší pracovní agentura v Holandsku TOP 10. Zprostředkování práce a registrace je zdarma.
Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás potřebujeme?
• Znalost angličtiny
• Angažovanost a schopnost pracovat v týmu

Chcete se dozvědět více podrobností o našich aktuálních pracovních nabídkách? Přihlaste se nyní!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

OTTO Work Force Czech s.r.o., je dceřinou pobočkou nizozemské personální agentury OTTO Work Force B.V., která se zabývá zprostředkováním zaměstnání do Nizozemska a do Německa, působí na pracovním trhu od r. 2000. Společnost OTTO Work Force je lídrem v Evropě v oblasti zprostředkování zaměstnání a přímého zaměstnávání a denně přes společnost pracuje 20000 zaměstnanců. Společnost OTTO Work Force byla oceněna jako jedna z nejspolehlivějších pracovních agentur v Nizozemsku TOP 10!. Zprostředkování práce a registrace je zdarma.

Kontakt

Kontaktní osoba: OTTO Work Force Czech s.r.o.
Tel.: +420588080020
E-mail: poslat životopis
ID: 4360159  Dátum zverejnenia: 21.6.2022  Spodná hranica mzdy (brutto): 12,77 EUR/hod.