Vodič VZV - do Nemecka s NJ

P&P Construction s.r.o.

Miesto práce
Neustadt in Sachsen, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 17 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ide o prácu v sklade v rafinérii, vyskladňovanie materiálu ( v košoch, na paletách, potrubia alebo lešenie ), zakladanie materiálu do regálu,jazdenie na VZV. Práca vonku.

- výhodné pracovné a platové podmienky
- PHM bonus v sume 50 € / ODPRACOVANY TYZDEN
- garantovaných 8,5 hod.denne, PONDELOK - PIATOK
- práca na turnusy
- po zaučení zvýšenie platu

V prípade záujmu nám zasielajte vaše životopisy prostredníctvom profesia.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Požadujeme :
-papiere na VZV
-manuálna zručnosť
-spoľahlivosť
-flexibilita
- nemecký jazyk je NUTNOSŤ

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Je významným dodávateľom pre chemický priemysel. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3475560  Dátum zverejnenia: 14.5.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 17 EUR/hod.