Frézař na klasické frézce

P&P Construction s.r.o.

Miesto práce
Nový Jičín, Česko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
230KČ/OSVČ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hledáme pracovníka na pozici obráběč kovů-frézař
Příprava stroje, nástrojů a materiálu pro provedení zadané práce. Stanovení podmínek a způsobu obrábění, upevnění a nastavení stroje. Kontrola provedeno práce.
-znalost technických norem a znalost opracovávaných materiálů (ocel, nerez, dural, mosaz, plasty a jiné)
-vyučený jako obráběč kovů
-Zkušenosti minimálně 1 rok
-Umět ovládat výkresovou dokumentaci
-Práce na klasické fréze
-samostatnost při seřízení a nastavení stroje

nabízíme práci na HPP i na OSVČ
-možnost ubytování
-možnost záloh

OSVČ: 230kč / hod,
OSVČ: 245kč / hod

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Je významným dodávateľom pre chemický priemysel. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3624442  Dátum zverejnenia: 3.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 230KČ/OSVČ