Potrubári Nemecko

P&P Construction s.r.o.

Miesto práce
Burgkirchen an der Alz, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
19 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme samostatných šikovných potrubárov do Nemecka na přípravu potrubí z černého i bíleho materiálu dle isometrie nebo konštrukčného výkreu pro zvárača.
Práca pre rafinériu, príprava dle isometrií

- skúsenosti ako samostatný prípravár pre zváračov
- príprava potrubia podľa požiadavok izometrií a konštrukčných výkresov
- práca s náradím - obrusovanie, ohýbanie, rezanie.
- práca s čiernym a bielym materiálem různých DN (15-500), převážně hrubostěnného materiálu (2,3-8,8mm)
- čítanie izometrických a konštrukčných výkresov
-Práca vo výrobnej hale
-Prax v príprave potrubí pre farmáciu, chemičku, železiarne potrubia

Platové podmienky:
-od 19€/hod. - na živnosť, po zapracovaní možné navýšenie
ďalšie navýšenie možné po pol roku
Možnosť práce aj na trvalý pracovný pomer
Dlhodobá práca
Zabezpečené a hradené ubytovanie
Možnosť turnusov
Možnosť zálohy

V prípade záujmu posielajte vaše životopisy prostredníctvom profesia.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Nutná prax na danej pozícii, při nástupu se robí zkouška čtení a skladání z izometrie
Samostatnosť
Spoľahlivosť
Zručnosť

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Je významným dodávateľom pre chemický priemysel. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3768405  Dátum zverejnenia: 16.9.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 19 EUR/hod.