Operátor výroby V

P&P Construction s.r.o.

Miesto práce
Vráble, Slovensko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných mužov a ženy na jednoduchšiu manuálnu prácu
Náplň práce:
V podniku sa vyrábajú plastové odliatky pre automobilový priemysel.
Obsluha vstrekovacích lisov ,odoberanie hotových výrobkov od stroja kusy sú max 1,5 kg ťažké. Operátor obsluhuje stroj(alebo 2 stroje kde úkony sú veľmi jednoduché) odoberá výrobky – kontroluje správnosť vylisovaného kusa pomocou vopred prichystaného plánu, ak je treba jednoducho opracuje oreže, polepí potrebnými nálepkami, pripadne nechá na textúre vychladiť. Môže sa stať že jednotlivé kusy spája dohromady alebo k nim pridáva ďalší malý diel, všetko potrebne je pri každom stroji znázornene ako vizuálne tak aj v písomnej forme. Ukladá do krabíc v potrebných množstvách. Operátor nerobí každý deň pri tom istom stroji, práca sa každý deň strieda ale princíp je stále rovnaký. Jednoduchá manuálna práca, je potrebne aby vedeli uchádzači rátať a mali aspoň trošku logické myslenie. Výroba sa každý deň nemusí opakovať viac menej každý deň sa vyrábajú iné kusy.

Ponúkame: práca v stabilnej firme na 3 zmeny v nepretržitej prevádzke.
Možnosť práce na iný pracovný pomer
OSVČ: 7,20€

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Je významným dodávateľom pre chemický priemysel. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3781721  Dátum zverejnenia: 29.9.2020