Zamočnik/zvárač

P&P Construction s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica, Slovensko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
8,70 OSVČ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podnik sa zaoberá výrobou všetkých druhov žeriavov, zdvíhacej a manipulačnej techniky napr. mostové žeriavy a žeriavové dráhy , portálové žeriavy, stĺpové a nástenné žeriavy, sťahovacie žeriavy, reťazové a lanové kladkostroje ...

požadujeme:
– štátna skúška 135 ( môže byť aj prepadnutá )
- Nutnosť ovládania výkresovej dokumentácie a technológie zvárania
- Viazačský a žeriavnický preukaz ( môže byť aj prepadnutý )
- Preukaz na VZV výhodou – nie nutnosťou
- DG2 paličský preukaz výhodou nie nutnosťou
- Znalosť zvárania na ultrazvuk
- Samostatnosť
- Dobrý zdravotný stav
- Prax vo zváraní min.2 roky
- Práca na 10h-12h zmenách

Popis práce :
- Úlohou pracovníka je zvoliť si správny technologický postup pri zváraní, na základe technického výkresu
- Zvárač pracuje na danom výrobku od samého začiatku
- Nutnosť si ho pripraviť (poskladať) a následne celkovo pozvárať
- Zváranie výrobkov z ocele
- Zodpovednosť za vykonanú prácu

Skúška z výkresovej dokumentácie a zváracích Vstupná skúška trvá cca 2 hodiny.

Plat
Szčo – bez ubytovania – 8,7 €
Szčo – s ubytovaním – 7,7 €
Možnosť práce aj na iný pracovný pomer

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Je významným dodávateľom pre chemický priemysel. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3880474  Dátum zverejnenia: 27.2.2020