Náborová specialistka na sociální sítě

P&P Construction s.r.o.

Místo práce
Vysoké Mýto, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmínky (brutto)
19 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Místo výkonu práce: Vysoké Mýto
Typ pracovního poměru: Dohoda o provedení práce, Hlavní pracovní poměr

Pracovní náplň:
- Tvorba inzerce s nabídkou práce a její pravidelná aktualizace na sociálních sítích a webových portálech
- Aktivní komunikace se zájemci
- Výběr a selekce vhodných uchazečů o zaměstnání
- Tvorba databáze uchazečů
- Pravidelný reporting vedení společnosti

Požadujeme:
- Znalost práce na sociálních sítích
- Znalost práce v Microsoft Word, Excel na základní až střední úrovni
- Komunikativnost, samostatnost, flexibilitu, pečlivost
- Praxe na podobné pozici výhodou

Nabízíme:
- dlouhodobou kariéru v dynamicky se rozvíjející společnosti
- zajímavé finanční ohodnocení
- služební mobilní telefon a paušál
- pololetní prémie
- práce v kanceláři a možnost práce homeoffice
- příjemné prostředí v mladém pracovním kolektivu

Možnost práce na HPP
Možnost práce na dohodu

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb
špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3951237  Dátum zverejnenia: 13.8.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 19 000 Kč/měsíc