Klampiar - izolatér / zámočník (nie strešný klampiar)

P&P Construction s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
22 EUR/hod.20€ + hradené ubytovanie 22€ bez hradeného ubytovania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných klampiarov / izolátorov do Nemecka_aj ucelené partie.
Pracuje sa v hale na predpríprave na klampiarskych strojov,
Hľadáme pracovníka – klampiara s praxou na oplechovaní potrubia.
Je nevyhnutné vedieť pracovať na klampiarskych strojoch (ohýbačka, rezačka a iné pracovné nastroje na oplechovanie potrubia)
Je potrebné mať základné pracovné náradie, špecializované náradie zabezpečené.

Platové podmienky:
Na živnosť od 22€/hod bez ubytovania
20 €/hod s ubytovaním
Podľa kvality od 1 – 3€ navyšenie podľa spokojnosti zákazníka
Možnosť práce aj na HPP

Možnosť nadčasov 8 – 10 hodín
Možnosť záloh po 80 odpracovaných hodín vždy vo štvrtok
Práca na TURNUSY 4 -5 týždňov a 1 – 2 týždne doma
OPP poskytneme
Práca dlhodobá, na rok a viac, výkon práce len Nemecko

Informácie o výberovom konaní

20€ + hradené ubytovanie
22€ bez hradeného ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

klampiar/izolatér

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Je potrebné mať skúsenosti s prácou klampiara
Je nevyhnutné vedieť pracovať na klampiarskych strojoch (ohýbačka, rezačka a iné)
Je potrebné mať základné náradie

Nemecký jazyk aspoň jeden z partie
Vlastné auto podmienkou

- Zručnosť
- Samostatnosť

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Je významným dodávateľom pre chemický priemysel. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3972899  Dátum zverejnenia: 10.3.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 22 EUR/hod.