Montáž a demontáž strojov

P&P Construction s.r.o.

Miesto práce
Turecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
18 EUR/hod.Mzda závisí od štátu, v ktorom sa pracuje.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjmeme montérov a mechanikov na živnosť s chuťou pracovať.
Práca v celej Európskej Únii aj mimo nej. Aktuálny projekt TURECKO,
je potrebné mať aktuálny a platný pas.

- inštalácia priemyselných strojov a zariadení podľa technickej dokumentácie
- montáž a demontáž výrobných liniek, dopravníkov a konštrukcii
- montáž a trasovanie elektroinštalačných žľabov
- montáž oceľových konštrukcii
- revízie čerpadiel, vodných turbín, výmena tesnení

Mzda od 18€ na živnosť; závisí od štátu v ktorom sa pracuje.

- hradené ubytovanie
- príspevok na cestu
- preplatené letenky, trajekty a ostatné cestovné náklady

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

samostatnosť
flexibilita
ochota

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Je významným dodávateľom pre chemický priemysel. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3974595  Dátum zverejnenia: 25.9.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 18 EUR/hod.