Zvárač TIG + Orbital Farmacia

P&P Construction s.r.o.

Miesto práce
Berlín, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
29 EUR/hod.- Plat 29,-€/Hodina na Živnosť bez ubytovania, s ubytovaním 26,50€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zváračov na Zvárač TIG + Orbital Farmacia

-Čítať výkresy, zostaviť si izometriu, zazvárať
- Zváranie TIG + Orbitálne zváranie
- Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
- Skúsenosti zo zváraním potrubí vo farmácii
- Platné zváračské certifikáty

Dlhodobá práca na min. 5 rokov
Zabezpečené a hradené ubytovanie
Možnosť turnusov
Príspevok na cestu
Možnosť záloh

- Plat 29,-€/Hodina na Živnosť bez ubytovania, s ubytovaním 26,50€
- po odpradovaní 3 mesiacov odmena 500€
Možnosť práce aj na trvalý pracovný pomer

Informácie o výberovom konaní

Požadujeme:
pracovnú skúška a po jej absolvovaní je možné okamžite začať pracovať

V prípade záujmu posielajte vaše životopisy prostredníctvom profesia.sk

Vhodný kandidáti budú kontaktovaní až v roku 2021!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Nutná prax na danej pozícii,
Platné certifikáty na zváranie nereze a čierneho materiálu na potrubie.
Nemecký jazyk - výhodou
Samostatnosť
Spoľahlivosť
Zručnosť

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Je významným dodávateľom pre chemický priemysel. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3993420  Dátum zverejnenia: 18.12.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 29 EUR/hod.