Frézár do Nemecka, nie obsluha CNC strojov

P&P Construction s.r.o.

Miesto práce
Erfurt, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.2.2021
Mzdové podmienky (brutto)
Od 17 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

• Práce sa vykonávajú na bežných strojoch (ručných strojoch), nie na CNC strojoch

Ponúkame:

• Práca minimálen na 4-5 mesiacov

• Možnosť nadčasov

• Ubytovanie nájdené i hradené

• Práca možná na HPP i živnosť

Požadujeme:

• Nástup: 15.02.2021 ( 5 dňová karanténa v Nemecku )

• Vlastné auto

• Nemecký alebo anglický jazyk na úrovni A2-B1

- živnosť 17€/hod, po mesiaci možnosť finančného rastu
- preplácané ubytovanie
- po odpracovaní prac. fondu príspevok na PHM 150€
- možnosť pracovať na HPP

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- samostatnosť
- flexibilita

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Je významným dodávateľom pre chemický priemysel. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4018522  Dátum zverejnenia: 11.1.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 17 EUR/hod.