Nástrojári do Nemecka

P&P Construction s.r.o.

Miesto práce
Hann. Münden, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihned
22 EUR/hod.Ubytovanie hradené plus príplatok na PHM pri splnení pracovného fondu 100€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponuka práce pre nástrojárov na údržbu lisovacích nástrojov. Lisujú sa plechy na časti karosárskych dielov pre automobily.

-oprava kovových foriem podľa požiadaviek
- oprava a údržba nástrojov
- úprava nástrojov podľa potreby: brúsenie, vyváranie, oprava tvaru strižných hrán, a pod
- riešenie a odstraňovanie porúch na nástrojoch, lisovacie formy kovové
- nemecký jazyk alebo anglický jazyk na komunikatívnej úrovni výhodou
- nemusí byť ani Jazyk v prípade dodržaní kvality práce

Platové podmienky
Na živnosť - 22€/hod skúšobnej dobe 3 mesiace
Možnosť práce aj na HPP podľa dohody

Ubytovanie hradené a zabezpečené zo strany firmy
Mesačný príspevok na auto 100€ po odpracovaní celého mesiaca
Možnosť zálohy po 80 hodinách
Možnosť nadčasov- práca 8 -10 hodín denne
Hann Munden 10 hodín – Mníchov 8 hodín
Dlhodobá stabilná práca v stálej prevádzke

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- osobný automobil na cestu do/z práce
- nemecký alebo anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- ukončené vzdelanie v odbore Nástrojár /výučný list, maturitné vysvedčenie/
alebo prax na danej pozícii min. 3 roky
- žeriavnícky a viazačský preukaz výhodou
- samostatnosť
- manuálna zručnosť

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Je významným dodávateľom pre chemický priemysel. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4032795  Dátum zverejnenia: 12.2.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 22 EUR/hod.