Lešenári do Švajčiarska s nástupným bonusom 200CHF

P&P Construction s.r.o.

Miesto práce
Švajčiarsko
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
22 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

P&P construction je popredná pracovná agentúra s medzinárodným dosahom.
Špecializujeme sa na zamestnanie odborníkov ako aj pomocných pracovníkov v zahraničných firmách. Našim záujemcom ponúkame veľmi atraktívne pracovné podmienky u spoľahlivých zamestnávateľov. Naše služby sú 100% bezplatné.

Pre nášho významného klienta vo Švajčiarsku hľadáme s nástupom ihneď

Lešenár vo Švajčiarsku –Blumenstrasse 45 CH-9403 Goldbach

Vaše úlohy:
- Zakladanie lešení s prihliadnutím na nosnosť podkladu.
- Montovanie lešení pozdĺž fasád budov.
- Osádzanie ochranných zábradlí, ochranných sietí, rebríkov, podláh a zarážok brániacich pádu predmetov z lešenia.
- Zodpovedanie za správne založenie, ukotvenie a zmontovanie lešenia.
- Demontovanie lešení a ochranných sietí po ukončení stavebných prác.

Váš profil:
- PODMIENKA - požadovaná komunikatívna znalosť nemčiny aspoň jeden z partie (bude telefonicky overená)
- prax v odbore minimálne 5 rokov, lešenársky preukaz (vodičský preukaz C výhodou )
- vlastné auto
- samostatná práca
- komunikatívny, iniciatívny, schopnosť tímovej spolupráce

Ponuka:
- mzda od 22 CHF/hod netto na švajčiarsku HPP
- ubytovanie hradí firma
- možnosť pracovať nadčasy
- práca na turnusy 4+1 alebo 6+2
- DLHODOBÁ práca s nástupom ihneď
- pracovná zmluva so švajčiarskym zamestnávateľom
- práca pre 3 členné partie

Oslovila Vás naša ponuka?
Zašlite nám Vašu žiadosť e-mailom : [email protected]
Telefón: +421 915 755 654

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Je významným dodávateľom pre chemický priemysel. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4074329  Dátum zverejnenia: 22.6.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 22 EUR/hod.