Svářeč metoda 121 - svařovaný automatem pod tavidlem - Přerov

P&P Construction s.r.o.

Místo práce
Přerov, Česko
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmínky (brutto)
Od 270 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme svářeče s platným certifikátem 121 P BW 1,2 S t30,0 - svařování automatem pod tavidlem.

- V kombinaci s platným certifikátem ČSN 136 P BW FM4 S t12 D100
- svar se velké díly pro elektrárny, doly, velké tlakové nádoby a pod.
- Nutnost praxe na dané pozici
- Svařování a navařování pod tavidlem drátovou elektrodou

Před nástupem do práce se koná pracovní zkouška
V případě úspěšné zkoušky se proplácejí náklady spojené s cestou

Zaměstnanecké výhody, benefity:
- Dlouhodobá stabilní práce
- Možnost práce od PO -ně
- Možnost přesčasů
- Možnost zálohy

Platové podmínky:
na živnost - od 270 KČ / hod. - 320 KČ / hod. (Po zkušební době)
Možnost práce na jiný pracovní poměr
- Možnost ubytování - umíme poskytnout i zajistit

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
Prax na danej pozícii
Odolnosť voči stredu
Zručnosť
Samostatnosť
Ochota pracovať 10 -12 hodín denne
Platné certifikáty 121 v kombinácii s certifikátmi STN 135/136

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb
špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4081538  Dátum zverejnenia: 4.10.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 270 Kč/hod.