Obsluha CNC strojov K

P&P Construction s.r.o.

Miesto práce
Kalinkovo, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
13,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
-obsluha CNC strojov
- pripadane ohraňovacích lisov
-ohýbanie plechov príprava pred skladaním a lakovaním kusov
- kusy sa vkladajú do stroja a následne vyberajú po niekoľkých vyrobených kusov sa kusy kontrolujú pomocou meradiel
-stroj je pred pracou pripravený programátorom nie je nutne znalosť programovania

Dlhodobá práca na 2 zmeny (ranná, nočná 12h)
Miesto výkonu práce Kalinkovo

Platové podmienky:
Práca na živnosť 13,5€
Práca možná aj na HPP

Požadujeme :
-vyznať sa vo výkresoch
-pracovať s meradlami
-vedieť rozoznať materiál
-pracovník bude zaškolený

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Je významným dodávateľom pre chemický priemysel. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4092692  Dátum zverejnenia: 31.5.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 13,5 EUR/hod.