Strojní zámečník Ostrava - volné víkendy

P&P Construction s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
36 900 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- výroba dílů z hliníkových plechů a profilů řezáním, broušením, pilováním pro skládání a svařování vagónových dílů

- sestavování a příprava těchto dílů v přípravcích pro svařování podsestav a sestav vagónů - rovnání, broušení a úprava svařených celků

- všechny práce jsou prováděny dle výkresové dokumentace a technologických postupů

POŽADUJEME:

- vyučení ve strojírenském oboru

- nutná znalost čtení výkresové dokumentace

- samostatnost, manuální zručnost

- ochotu pracovat v třísměnném provoze

NABÍZÍME:

- stabilní prácí v Ostravě

- čistou mzdu od 185-210Kč/hod

- volné víkendy

- zajištěné ubytování

- možnost přesčasů

- jistotu výplatního termínu

MZDA od 185 - 210 Kč/hod netto
+ bonus za dochádzku nad 200h je 2000 Kč

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb
špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4124959  Dátum zverejnenia: 20.8.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 36 900 Kč/měsíc