Automechanik Kopřivnice s náborovým příspěvkem 10000Kč

P&P Construction s.r.o.

Místo práce
Kopřivnice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
165 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Montáž vozidel dle výkresové dokumentace souvisejicí s výrobou vozidel na zakázku
- Používaní ručního nářadí, pneumatických utahováků a momentových klíčů

POŽADUJEME:
- Vyučen v oboru automechanik, případně příbuzné profese
- Praxe v oboru výhodou
- Čtení technické dokumentace v PC
- Výhodou platný jeřábnický průkaz
- Samostatnost pri práci , důraz na přesnost, spolehlivost
- Ochotu pracovat v třísměnném provozu

NABÍZIME:
- Dlouhodobé stabilní zaměstnání
- Nástup ihned dle dohody
- Ubytování
- Možnost přesčasů
- Práce na HPP
- Příspěvek na jízdné
- Náborový příspěvek 10 000Kč vyplácený na 2 krát po 5000Kč po odpracovaní 180hod.

MZDA:
HPP: 165 Kč/hod netto

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb
špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4246473  Dátum zverejnenia: 28.2.2022  Spodná hranica mzdy (brutto): 165 Kč/hod.