Marketingový Specialista

PBS GROUP, a.s.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• servis pro tvorbu a rozvoj marketingové a komunikační strategie skupiny
• realizace marketingových projektů
• koncepce a plánování marketingových akcí, kampaní na sociálních mediích, zaměřených zejména na zahraničních trzích (potenciální zákazníci B2B v jednotlivých tržních segmentech, potenciální zaměstnanci, asociace, média apd.)
• průběžný monitoring trhu, trendů, konkurence
• přípravu podkladů pro strategická rozhodnutí managementu
• proaktivní spolupráci marketingových specialistů s obchodními teamy

Zaměstnanecké výhody, benefity

• velmi atraktivní práce se zázemím stabilní společnosti v centru Prahy
• podpora nejvyššího managementu při realizaci a rozvoji nových konceptů a strategií
• uplatnění a realizace Vašich nápadů pro jednu z nejvýznamnějších strojírenských značek
• prémie za vysoký pracovní výkon
• firemní benefity, npr.: bonusy za splnění cílů, mobilní telefon, notebook, příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy
• přátelské a profesionální pracovní prostředí
• služební cesty do zahraničí

Informace o náboru

Na obdobnou pozici hledáme specialistu také pro pracoviště v Brně.
Bližší informace o společnosti na adrese www.pbs.cz. Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• dobrou znalost základních obchodních postupů a procesů
• schopnost efektivně řídit a rozvíjet více aktivit/projektů, určování priorit a cílů
• vyzrálou energickou a expertní kreativní osobnost
• výrazné komunikační a prezentační dovednosti
• agenturní zkušenost a znalost B2B prostředí výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Významná strojírenská exportně orientovaná skupina.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3747854  Dátum zverejnenia: 26.8.2019