IT Recruiter - pro špičkovou IT společnost

People Consulting s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme personálně poradenská společnost People Consulting s.r.o. s více než 12letou historií na českém trhu a pro svého významného klienta, špičkovou IT společnost, hledáme vhodnou osobnost na pozici:

IT RECRUITER

Náplň a práce:

Aktivní vyhledávání vhodných kandidátů z různých zdrojů
Práce se sociálními sítěmi /LinkedIn, FB atd. /
Každodenní komunikace s kandidáty
Inzerce volných pracovních míst
Řízení celého náborového procesu
Účast na různých akcích týkajících se náboru (veletrhy, univerzitní dny)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Náš klient nabízí:

Mladý a přátelský kolektiv
Možnost využití homeoffice
Výborné platové ohodnocení
Zaměstnanecké benefity (stravenky, příspěvek 10 000 Kč ročně na zaměstnancem zvolené pojištění a aktivity ve volném čase, mobilní telefon, 5 týdnů dovolené, výuka cizích jazyků, po odpracování každých 5ti let 10 dní dovolené navíc)
Pružnou pracovní dobu

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu nám, prosím, zašlete Váš strukturovaný profesní životopis. Případně se zaregistrujte zdarma přímo do naší databáze na adrese: www.peopleconsulting.cz. S Vašimi údaji bude nakládáno vždy důvěrně!

Pro případné otázky kontaktujte paní Kláru Štindlovou – telefonicky na čísle +420 777 808 814 nebo e-mailem na adrese [email protected].

Podívejte se i na další pracovní nabídky na www.peopleconsulting.cz. Zde však neinzerujeme všechny aktuální pozice. Pokud nám pošlete Vaše CV, velmi rádi s Vámi telefonicky prodiskutujeme Vaše možnosti u našeho klienta.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Špičková IT společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Náš klient požaduje:

Minimálně 1 rok praxe v oblasti náboru IT pozic
Zkušenosti s oslovováním kandidátů na sociálních sítích / LinkedIn/
Pečlivost, samostatnost a příjemné vystupování
Dobré organizační a komunikační schopnosti
Pracovní elán a nadšení pro HR oblast
ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“