Produktový inženýr

Pepperl + Fuchs Manufacturing s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Tovární 10, 541 01 Trutnov, Okres Trutnov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní inženýři elektronici (21529)

Pracoviště a kontakty

Firma:Pepperl + Fuchs Manufacturing s.r.o., IČ 29035139
Pracoviště:Pepperl+Fuchs Manufacturing s.r.o. - Trutnov, Tovární 10, Horní Staré Město, 541 01 Trutnov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:PRODUKTOVÝ INŽENÝR
Úkoly a zodpovědnosti jsou:
-příprava časového harmonogramu transferů
-spolupráce s R&D a odbornými technology při zavádění nových výrobků, výrobních procesů a technologií do
výroby
-zavádění technologických postupů pro jednotlivé výrobky
-návrh konstrukce výrobních přípravků a jejich zavádění do výroby
-objednávání a koordinace výroby prototypových sérií a jejich testování
-dohled na procesem změn jednotlivých výrobků a zajištění uvolnění výrobků do sériové výroby
-řešení kvalitativních aspektů a problémů ve výrobě u jednotlivých produktů
Máte tyto předpoklady?
-SŠ nebo VŠ technického (strojní nebo elektro) zaměření
-výhodou zkušenosti z oblasti zavádění nových výrobků a trasferů výroby
-plynulá znalost německého a/nebo anglického jazyka
-komunikační dovednosti a profesionální přístup
-organizační schopnosti, flexibilita a kreativita jsou základem pro převzetí plné odpovědnosti
-ochotu a schopnost učit se novým věcem
Co nabízíme?
-stabilní pozice v profesionálním a inovačním prostředí
-atraktivní mzdové ohodnocení
-týden dovolené navíc
-pružná pracovní doba
-vzdělávací příležitosti – jazykové kurzy
-příspěvek 1000,- po odpracovaném roce na penzijní připojištění
- 55% příspěvek na stravu
- 6.000,- roční příspěvek na sportovní, zdravotní a kulturní aktivity
-příspěvek až 4.000,- ročně na dětskou rekreaci
V případě zájmu zašlete co nejdříve motivační dopis a Váš životopis na email: [email protected]

Poslední změna:2016-11-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Trutnov

číslo volného místa: 11479020741

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 2816102  Dátum zverejnenia: 17.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 35000 Kč/měsíc