Dělník ve výrobě - 23.300,-Kč čistého + zdarma ubytování

Personal fabric - agentura práce, a.s.

Místo práce
Beroun, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
23 300 Kč/měsícMzda při 190ti hodinách - 17.750,-Kč/čistého , po 1.měsíci prémie a navýšení mzdy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Fyzická práce - navěšování a svěšování pozinkovaného materiálu(železo).

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mzda při 190ti hodinách - 17.750,-Kč/čistého , po 1.měsíci prémie a navýšení mzdy
hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
mzda při nástupu 17.750,-kč /čistého
po 1.měsíci navýšení mzdy na 19.600,-Kč/čistého
včetně prémií mzda vychází na 23.300,-Kč /čistého při 190ti hod
možnost přesčasů
denní směny
dlouhodobé uplatnění, zaučení

Informace o náboru

Fyzicky náročná práce s kovem, na zaučení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Zpracování kovů - pozinkování.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Fyzická zdatnost, ochota pracovat na turnusy -12ti hodinové směny,
zodpovědnost, pracovitost, manuální zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2017780  Dátum zverejnenia: 11.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 23 300 Kč/měsícMzda při 190ti hodinách - 17.750,-Kč/čistého , po 1.měsíci prémie a navýšení mzdy