Přípravář materiálu k přejímce

Personal fabric - agentura práce, a.s.

Místo práce
Karviná, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost zabývající se železničním průmyslem přijme zaměstnance na pozici přípravář materiálu k přejímce.
Nabízíme práci ve stabilní firmě s dlouholetou historií s nástupem možným ihned.
Neváhejte nás kontaktovat, domluvíme si osobní pohovor a veškeré Vaše dotazy Vám rádi zodpovíme přímo při prohlídce místa výkonu práce.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práci na hlavní pracovní poměr
- Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
- Mzda od 98,20,-/hod. + příplatky + odměny
- Příspěvek na stravování

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Společnost zabývající se železničním průmyslem s dlouholetou historií a tradicí.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Pozice vhodná pro uchazeče se strojním zaměřením
- Dobrý zdravotní stav
- Spolehlivost, samostatnost
- Ochotu pracovat ve 12 ti hodinových směnách

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3370018  Dátum zverejnenia: 24.9.2018