Operátor výroby - od 116,-/hod. a ubytování zdarma

Personal fabric - agentura práce, a.s.

Místo práce
České Budějovice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Významný výrobce displejů a monitorovacích řešení pro výtahy rozšiřuje řady svých zaměstnanců a na pozici operátora výroby přijme zručné ženy nebo páry do výroby. Nabízíme práci v prosperující společnosti ve velmi příjemném pracovním prostředí.

Zaměstnanecké výhody, benefity

*Práci na hlavní pracovní poměr v prosperující společnosti
*Práci ve dvousměnném provozu
*Mzdu 116,-/hod.
*Denní diety ve výši 186,-
*25 dní dovolené
*Zajištěné a plně hrazené ubytování
*Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Významný výrobce displejů a monitorovacích řešení pro výtahy rozšiřuje řady svých zaměstnanců a na pozici operátora výroby přijme zručné ženy nebo páry do výroby.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*samostatnost
*Spolehlivost
*Zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3405254  Dátum zverejnenia: 24.9.2018