Reagujte bez životopisu

Osluha CNC soustruhu - mzda od 26.700,-Kč čistého

Personal fabric - agentura práce, a.s.

Místo práce
Frýdek-Místek, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 26 700 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijmeme soustružníka pro obsluhu CNC Soustruhu pro společnost zabývající se výrobou ozubených kol, součástí převodovek a jiných strojních součástí - důležitá je přesnost výroby.

Mzda od 26.700,-Kč čistého vč.diet

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Mzda 200,-Kč /hod
- 20 dní dovolené
- Dlouhodobé uplatnění v prosperující firmě
- Pravidelný kontakt s koordinátorem agentury
- Možnost týdenní finanční zálohy

Informace o náboru

V současné situaci stále nabíráme. Za zvýšených hygienických opatření probíhají pohovory i nástupy nových pracovníků do všech regionů ČR. Během pracovní doby jsou dodržována bezpečnostní opatření proti nákaze nového typu koronaviru SARS-CoV-2.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

společnost zabývající se výrobou ozubených kol, součástí převodovek a jiných strojních součástí - důležitá je přesnost výroby.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

strojírenství

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Znalost řídícího systému Heidenhain
- Základy samostatného programování
- Samostatná znalost čtení technických výkresů
- Orientace v měření + úpravách programů
- Praxi min. 2 roky
- Vyučení v oboru
- Spolehlivost, zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3901291  Dátum zverejnenia: 5.5.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 26 700 Kč/měsíc