Reagujte bez životopisu

Lakýrník - finální lakování velkých ploch

Personal fabric - agentura práce, a.s.

Místo práce
Šumperk, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
32 000 Kč/měsíc32.000,-Kč čistého vč. diet a prémií při fondu prac.doby zajištěné a hrazené ubytování

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost zabývající renovací vlakových souprav přijme pracovníky na pozici : Lakýrník -na vrchní nástřik / vysokotlakem/ s nástupem ihned.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Mzda 32.000,-Kč /měsíc při fondu pracovní doby
- Hlavní pracovní poměr, stabilní a dlouhodobé zaměstnání
- Ubytování zdarma, proplácené jízdné
- Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnost, možností finanční zálohy

Informace o náboru

V současné situaci stále nabíráme. Za zvýšených hygienických opatření probíhají pohovory i nástupy nových pracovníků do všech regionů ČR. Během pracovní doby jsou dodržována bezpečnostní opatření proti nákaze nového typu koronaviru SARS-CoV-2.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost zabývající renovací vlakových souprav

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

strojírenství

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Vyučení v oboru výhodou, ne podmínkou
- Praxi na pozici na lakýrníka
- Spolehlivost, samostatnost
- Dobrý zdravotní stav
- Životopis podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3901293  Dátum zverejnenia: 5.5.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 32 000 Kč/měsíc