Reagujte bez životopisu

Montáž nábytku

Personal.Swk.Service, s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
25.05.2020
Od 13 EUR/hod.Nemecky hovoriaci uchádzači, mzda 15 Euro/hod. Bez znalosti nemeckého jazyka 13 Euro/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- čítanie technických výkresov
- skladanie nábytkárskych výrobkov rôzneho charakteru, stavebno- stolárskych a ďalších
výrobkov z dreva
- vykonávanie nábytkárskych prác, kompletizovanie a osadzovanie doplnkov a vybavenia
vnútorných zariadení

- práca na ŽL (pomôžeme s vybavením ŽL., A1 alebo legislatívy)
- zabezpečené a zaplatené ubytovanie
- týždenná fakturácia so splatnosťou do max. 5 dní.
- pracovný čas 50 hod./týždeň
- zamestnanie dlhodobého charakteru, koniec novembra 2020.
- nástupný termín 25.05.2020 a ďalší 01.06.2020
- práce vykonávané pre spoločnosť XXXLutz
- pozícia vhodná aj pre team, jeden nemecky hovoriaci + jeden bez znalosti nem.jazyka
- miesto výkonu práce na prvé cca. 2/3 mesiace Salzburg

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Korporátna spoločnosť s viacerými filiálkami v Rakúsku, XXXLutz

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Stolár/Nábytkár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Personal.Swk.Service s.r.o.
Je pracovná agentúra založená na Slovensku zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícií so špecializáciou.

Recruit&Executive search
Leasing
Payrolling
Outsourcing
Outplacment

Sme zodpovedná a úspešná personálna agentúra s najvyššou kvalitou pôsobiaca na švajčiarskom a rakúskom pracovnom trhu, ktorá preberá zodpovednosť vo vzťahu medzi zamestnávateľom a zamestnancom. V súčasnosti pracovný trh ponúka inovatívne možnosti zamestnávania nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Trh je v pohybe a my kráčame s ním.

www.personalswkservice.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3842848  Dátum zverejnenia: 19.5.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 13 EUR/hod.