Inšpektor kvality v Česku s ubytovaním v rodinných domoch zdarma!

Personálna agentúra MAMUT

Miesto práce
Česká, Česko
Termín nástupu
13.09.
Mzdové podmienky (brutto)
150 Kč/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných pracovníkov na prácu na linke alebo v sklade na kontrolu kvality

Náplň práce: kontrola kvality dielov v automobilovom priemysle,
reporting - zaznamenávanie chybných a nekvalitných kusov

Práca je na 3 zmeny

Ubytovanie zdarma!
Priplatky za noc, víkendy, sviatky a nadčasy

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu zašlite životopis

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť zabezpečujúca kvalitu a servis

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Český jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Výborný zrak
Schopnosť pracovať aj v stoji
Časová flexibilita
Zodpovednosť

AMMT, s.r.o., Personálna agentúra

V súlade s ustanovením čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) sú Vaše osobné údaje spracúvané prevádzkovateľom A MMT, s.r.o., so sídlom Štefánikova tr. 96/134, 949 01 Nitra, Slovenská republika, IČO: 53258339 pre účely zmluvného vzťahu, vrátane predzmluvných vzťahov v súvislosti s obsadením voľnej pracovnej pozície, o ktorú ste prejavili záujem.

Bližšie informácie ohľadom spracúvania Vašich osobných údajov, Vašich práv ako dotknutej osoby nájdete v sekcii Ochrana osobných údajov na webovom sídle prevádzkovateľa www.agenturamamut.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4153843  Dátum zverejnenia: 2.9.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 150 Kč/hod.