Koordinátor/ka zákaznické podpory B2B

PetCenter CZ s.r.o.

Místo práce
Do Čertous, Horní Počernice, Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chybí nám v týmu šikovný Junior. Komunikativní člověk s kladným vztahem k tabulkám i duší obchodníka.

Na této pozici se budeš starat o velkoobchodní zákazníky, zajišťovat prodejní a poprodejní servis. Zkrátka budovat dobré jméno společnosti u zákazníků. Podporovat své kolegy a podílet se na plnění cílů oddělení. Pokud máš alespoň krátkou praxi na podobné pozici z oblasti obchodu, nebo velkou dávku nadšení a nejsi žádný samotář, zapadneš do našeho týmu. Neváhej a napiš nám!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Na co se u nás můžeš těšit?
* prima partu kolegů se kterými není nuda
* pet friendly kancelář (zvířata vítána) a psí školku za rohem
* zmrzlinu v létě, o Velikonocích nadílku, na Vánoce dárečky a na Mikuláše sladkosti
* zaučení, zaškolení a podporu nadřízeného
* spolupráci s obchodními zástupci
* možnost dalšího rozvoje a vzdělávání
* dost dobrou slevu na naše produkty
* a spoustu dalších benefitů.

Čím nás určitě zaujmeš?
* pokud máš praxi na obdobné pozici v obchodu, stačí juniorní
* umíš opravdu dobře na PC, především s Excelem
* máš zodpovědný přístup a každý problém chcš rozlousknout
* velmi dobře komunikuješ a umíš argumentovat, máš dobrou znalost českého jazyka
* obchodní myšlení, analytický přístup a organizační talent jsou Ti vlastní
* velkou výhodou je vztah k oboru chovatelství a znalost sortimentu
* máš zájem na sobě dál pracovat a získávat nové zkušenosti
* chceš být součástí našeho týmu.

Co Ty na to? Půjdeš do toho s námi?

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

PetCenter je největší sítí chovatelských potřeb ve Střední Evropě. Nabízíme svým zaměstnancům pozitivní pracovní prostředí, zázemí stabilní společnosti a možnost profesního růstu. Jste zvířecí fanda a chcete s nimi trávit více času? U nás můžete propojit svou vášeň se svou prací. Napište nám! Hledáme lidi, co milují zvířata stejně jako my. Všechno potřebné Vás naučíme. Nezapomínejte, že díky PetCenter porozumíte řeči zvířat.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3479868  Dátum zverejnenia: 28.8.2018