Řidič / Asistent chovu zvířat - Praha

PetCenter CZ s.r.o.

Místo práce
Praha 9, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

CO BUDETE DĚLAT?

* Rozvoz zvířat na prodejny (drobní hlodavci, ptáci)
* Zabezpečení komplexní péče o chovaná zvířata
* Krmení zvířat, čištění zvířecích ubikací, základní zdravotní péče
* Zabezpečení dodržení hygienických standardů
* Další operativní činnosti podle pokynů nadřízeného

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO VÁM NABÍZÍME?

* možnost pracovat se zvířaty, v malém a přátelském kolektivu
* jistotu práce a v případě zájmu možnost kariérního posunu (posun na prodejnu či centrálu společnosti)
* zaměstnanecké slevy (na veškerý sortiment i služby), stravenku za každý odpracovaný den, možnost prémií

Informace o náboru

JSTE VHODNÝ KANDIDÁT, POKUD:

* zájem o chovatelství
* ŘP sk.B a ochotu jezdit delší trasy (rozvoz zvířat po celé ČR)
* nasazení a chuť do práce
* ochotu pracovat dle rozpisu směn
* chuť prohlubovat své znalosti v oblasti chovatelství

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

PetCenter je největší sítí chovatelských potřeb ve Střední Evropě. Nabízíme svým zaměstnancům pozitivní pracovní prostředí, zázemí stabilní společnosti a možnost profesního růstu. Jste zvířecí fanda a chcete s nimi trávit více času? U nás můžete propojit svou vášeň se svou prací. Napište nám! Hledáme lidi, co milují zvířata stejně jako my. Všechno potřebné Vás naučíme. Nezapomínejte, že díky PetCenter porozumíte řeči zvířat.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3523548  Dátum zverejnenia: 24.10.2018