Náborový příspěvek až 20.000 Kč pro řidiče cisternové soupravy pro pracoviště Pardubice. Možnost ubytování hrazené zaměstnavatelem

PETROTRANS, s.r.o., člen skupiny ORLEN Unipetrol

Místo práce
Pardubický kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidič - silniční motorové vozidlo - cisterna. Přeprava pohonných hmot
• řidičský průkaz sk C, E
• praxe v řízení silničních motorových vozidel nad 12 t min. 1 rok (vozidlo s návěsem)
• vyučení

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

Možnost výdělku až 70.000Kč + stravné

POUKÁZKY na odběr pohonných hmot u čerpacích stanic

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK ve výši až 20.000 Kč po splnění daných podmínek

MOŽNOST UBYTOVÁNÍ hrazené zaměstnavatelem

• odpovídající finanční ohodnocení a pravidelné výplatní termíny
• týden dovolené navíc
• zaměstnanecké výhody
• roční odměny
• příspěvek na penzijní připojištění.
• zaměstnavatel se finančně podílí na úhradách sjednaného pojištění odpovědnosti za škody při výkonu povolání
• mobilní telefon
• karta MULTISPORT za zvýhodněných podmínek i pro rodinné příslušníky
• zázemí prosperující společnosti
• moderní vozový park

Informace o náboru

p. Kožnar 736 507 706, 736 507 705

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

C, E

Počet let praxe

1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

silniční nákladní doprava-přeprava pohonných hmot a petrochemie
ID: 4243004  Dátum zverejnenia: 20.1.2022