Skladník

PILSEN INJECTION, s.r.o.

Místo práce
Úherce, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
a.s.a.p.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Příjem zboží a materiálu, kontrola dodacích listů a průvodních dokumentů
Ukládání, kontrola a skladování materiálu.
Vyskladnění a vychystávání zboží
Expedice zboží
Nakladání s odpadem a zajištění úklidu skladovacích prostor
Provádění inventur.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stanete se součástí neustále rostoucí mezinárodní společnosti s historií a stabilitou.
25 dní dovolené
Příspěvek za doporučení nového zaměstnance
Příspěvek na dojíždění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Vysokozdvižný vozík (VZV) - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Platný nebo i neplatný průkaz na VZV.
Samostatnost,
Manuální zručnost, odpovědnost
Ochotu spolupracovat v 3-směnném provozu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

PILSEN INJECTION s.r.o. je nově vzniklá společnost se zázemím francouzské mateřské společnosti, která má tradici již od r. 1963.

Jsme součástí skupiny PVL - GROUPE PLASTIVALOIRE. Výrobní závody se nacházejí v Evropě, Asii, Africe a Americe.

Náš výrobní provoz v Úhercích u Plzně je zaměřen na produkci plastových komponentů pro významných výrobců automobilů. V blízké budoucnosti, do konce roku 2022, vytvoříme pracovní příležitosti pro cca 180-200 zaměstnanců.
ID: 4194048  Dátum zverejnenia: 18.11.2021