Výrobní Technik v oblasti výroby plastových obalů

Plastipak Czech Republic s.r.o.

K Vypichu č. 1242, 252 19 Rudná, Středočeský kraj, Praha - západ
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25 - 29 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Kontrola chodu výrobních strojů pro zpracování plastů
• Neustálá kontrola kvality vyrobených lahví, provádění potřebných korekcí, minimalizace výrobních ztrát
• Připravování linek na změny barvy, výměny forem, předcházení zbytečným prostojům
• Ladění procesu, změna receptur, přestavba linek
• Hlídání a dodržování výrobního plánu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí stabilní společnosti
•Unikátní zkušenosti v odvětví výroby plastových obalů
• Bezpečné a čisté pracovní prostředí
• Malý a přátelský pracovní kolektiv
• Konkurenční mzdové ohodnocení s bonusovým systémem, pravidelnou výplatu, každoroční navýšení mzdy
• Příplatky, placené přesčasy
• Investici do Vašeho profesního rozvoje, odborné kurzy, školení, firemní akce
• Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
• Odměny za doporučení nového zaměstnance
• Další benefity

Informace o náboru

Pokud vás naše nabídka oslovila, zašlete nám svůj životopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

technické nebo elektro obory

Ostatní znalosti

Microsoft Windows - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Požadujeme ochotu pracovat v nepřetržitém směnném provozu (12ti hodinové směny, krátký/ dlouhý týden)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Plastipak je celosvětově uznávaná společnost, která zastává čelní místo ve svém oboru, provozuje několik nejmodernějších výrobních závodů ve Spojených státech, jižní Americe a Evropě. Vyrábíme plastové obaly pro spoustu světově známých značek spotřebitelských výrobků. Svůj čas a nadání zaměřujeme na zlepšování postupů pro výrobu obalů s ohledem na udržitelný rozvoj.

Společnost Plastipak navrhuje a vyrábí plastové obaly pro nápoje, spotřebitelské saponáty, potraviny, průmyslové produkty, automobilový průmysl, výrobky osobní péče a speciální výrobky, např. pivo, víno a destiláty.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3157699  Dátum zverejnenia: 11.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25 - 29 000 Kč