Lisař - manipulant

PLASTY-KO s.r.o.

Místo práce
Kobylí, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
22 000 - 30 000 Kč/měsícprémie

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jde o různorodou práci v malém kolektivu vstřikovny plastů - kontrola výrobků, jejich opracování do konečné podoby, zabalení podle výrobních instrukcí. Pracovní doba je od pondělí do pátku, 3-směnný provoz.
Práce je vhodná i pro uchazeče bez praxe, kvůli dojíždění na 3 směny je nutná vlastní doprava (auto).
Očekáváme samostatnost, zručnost, znalost základních počtů, spolehlivost a dobrý zrak.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Za dobře odvedenou práci očekávejte dobrý plat, prémie, příspěvek na dopravu. Dále nabízíme závodní stravování, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, firemní akce.

Informace o náboru

bude požadována osobní schůzka ve výrobě

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zabýváme se vstřikováním plastů na kvalitních strojích s velkým podílem automatizace výroby. Jsme ryze česká rodinná firma s historií od roku 1992. Je pro nás důležitá stabilní práce s dobrým ohodnocením. Našich zaměstnanců si vážíme a vytváříme z nich tým. Více informací můžete získat na našich webových stránkách: www.plastyko.cz
ID: 3860711  Dátum zverejnenia: 31.1.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 22 000 Kč/měsíc