Výrobní manažer

PLATAN Prestigio, s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
- Vede a podporuje R&D team při řešení projektů, včetně stanovování budgetu a konkurenceschopnosti nových produktů
- Řeší technické problémy ve výrobě
- Řídí ostatní vedoucí výroby
- Podílí se na celkové koncepci a plánování výroby
- Odpovídá za naplnění EBIT daného segmentu výroby
- Řídí a zajišťuje dosažení rozpočtových cílů a společně s týmem realizuje nápravná opatření. Odpovídá za odchylky a navrhuje nápravná a preventivní opatření
- Spolu s inženýringem a řízením ostatních segmentu řídí implementaci holdingové strategie i veškeré technické investice

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- zajímavé finanční ohodnocení
- zázemí mezinárodní společnosti
- stabilitu v zaměstnání
- příspěvek na penzijní připojištění
- 5 týdnů dovolené - možnost volnočasových aktivit

Informace o náboru

Požadujeme:
- VŠ vzdělání strojírenský nebo technický obor
- Manažerské schopnosti
- Zkušenost s řízením výroby min 10 let ( ne jen automotive)
- AJ - aktivní lepší B2 – C1

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Pro našeho klienta výrobní firmu s dlouholetou tradicí, výrobce a lídr na trhu a současně významný a perspektivní zaměstnavatel v regionu.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Osobní předpoklady
- Důsledný, odpovědný, asertivní, schopný efektivní komunikace v češtině i angličtině, loajální. Osobnostně člověk vyzrálý, s technickým a ekonomickým přehledem, zvyklý pracovat pod tlakem , s orientací na cíl.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme poradenská agentura zabývající se zprostředkováním zaměstnání pro široké spektrum pozic od specialistů do výroby, přes administrativu, obchod, techniku až po pozice středního a TOP managementu. Naše působiště se zaměřuje největším podílem na oblast Jižní a Severní Moravy. Našimi klienty jsou významné a renomované společnosti s dlouholetou tradicí.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3499763  Dátum zverejnenia: 24.9.2018