Výkonný ředitel

PLATAN Prestigio, s.r.o.

Místo práce
Frýdek-Místek, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
- zodpovědnost za nastavování a dosahování firemních cílů
- strategicky řídí podnikatelské procesy
- řeší technické problémy ve výrobě

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- zajímavé finanční ohodnocení
- zázemí stabilní a prosperující společnosti s mezinárodní působností
- stabilitu v zaměstnání

Informace o náboru

Požadujeme:
- VŠ technické, strojní nebo elektro vzdělání
- Manažerské schopnosti
- Zkušenost s řízením výroby
- AJ - aktivní

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Našim klientem je výrobní strojírenská firma s výraznou orientací na zahraniční trh

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Osobní předpoklady
- důsledný, odpovědný, asertivní, schopný efektivní komunikace, sebejistý, loajální, zvyklý pracovat pod tlakem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme poradenská agentura zabývající se zprostředkováním zaměstnání pro široké spektrum pozic od specialistů do výroby, přes administrativu, obchod, techniku až po pozice středního a TOP managementu. Naše působiště se zaměřuje největším podílem na oblast Jižní a Severní Moravy. Našimi klienty jsou významné a renomované společnosti s dlouholetou tradicí.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3527498  Dátum zverejnenia: 30.10.2018