Zástupce technického ředitele

PLATAN Prestigio, s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní náplň
- Spolupracuje na projektech a úkolech vedených technickým ředitelem
- Spolupracuje na vývoji nových výrobků a technologií
- Organizace a plánování interních jednání, jednání s dodavateli a partnery, pořizování zápisů z jednání v českém i anglickém jazyce
- Komunikace s dodavateli a partnery v anglickém jazyce
- Zpracovává poptávky a objednávky strojů, technických zařízení a služeb
- Vede, zpracovává a aktualizuje technickou dokumentaci strojů a zařízení
- Vedení dokumentace technického ředitele v systémech: myTeam / DMS, sdílené disky, tištěné dokumenty
- Vedení a aktualizace dokumentace GDPR technického ředitele
- Práce v systémech: myTeam / DMS, Profylax, Dialog
- Práce s výkresovou dokumentací v systémech CAD, PDF
- Spolupracuje při správě dokumentace BOZP a PO
- Zpracovává směrnice a interní předpisy technického oddělení
- Vykonávání prací přidělených nadřízeným pracovníkem
- Zodpovědnost za dodržování Politiky bezpečnosti a ochrany zdraví a požární ochrany
- Obsluha strojů a zařízení, na které byl zaškolen
- Udržování čistoty a pořádku na pracovišti
- Odpovídá za svěřené pomůcky, nářadí a přístroje
- Dodržování interních předpisů, nařízení, řádů a směrnic

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- Práce v novém, moderním provozu
- Stravenky v hodnotě 100 Kč/směna
- Flexi pass po zkušební době
- Výhodná smlouva s telefonním operátorem
- Sleva na vlastní výrobky
- Příspěvek na kartu MULTISPORT
- Ranní směny

Informace o náboru

Odpovědnost:
- Administrativní podpora kanceláře technického ředitele
- Spolupráce na projektech a úkolech řízených technickým ředitelem
- Účast na interních a externích auditech.
- Účast při strategickém plánování rozvoje společnosti
- Plnění dalších úkolů operativně a individuálně uložené nadřízenými.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Našim klientem je mladá, moderní a dynamicky se rozvíjející společnost, která od svého vzniku investuje do rozvoje a rozšiřování výrobních kapacit a zaměstnanosti.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- Vysokoškolské nebo středoškolské s maturitou technické nebo strojní zaměření
- AJ na komunikativní úrovni schopnosti vést telefonní hovory a účastnit se telekonferencí
- Práce na PC
- Zkušenost s vedením lidí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme poradenská agentura zabývající se zprostředkováním zaměstnání pro široké spektrum pozic od specialistů do výroby, přes administrativu, obchod, techniku až po pozice středního a TOP managementu. Naše působiště se zaměřuje největším podílem na oblast Jižní a Severní Moravy. Našimi klienty jsou významné a renomované společnosti s dlouholetou tradicí.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3742542  Dátum zverejnenia: 19.8.2019