Elektrotechnik

PLATAN Prestigio, s.r.o.

Místo práce
Frýdek-Místek, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
- zodpovědnost za technický stav a chod strojů a zařízení
- provádění údržbářských a opravárenských prací na výrobních strojích a linkách
- údržba a opravy provozních hal, skladů a budov

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- práci v novém, moderním provozu
- stravenky v hodnotě 100 Kč/směna
- flexi pass po zkušební době
- výhodná smlouva s telefonním operátorem
- sleva na výrobky
- zvláštní odměna za práci v sobotu a neděli
- příspěvek na kartu MULTISPORT
- 5 dní dovolené navíc
- třísměnný provoz
- mzda dle praxe a zkušeností

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Naším klientem je mladá, moderní a dynamicky se rozvíjející společnost, přední výrobce sladkých výrobků.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- SOU/SŠ vzdělání, obor elektro
- min. 1 rok praxe na obdobné pozici ve výrobní firmě
- vyhláška 50 § 5 - 6
- uživatelská znalost práce na PC
- výhodou znalost práce na obráběcích strojích, svářečský průkaz, průkaz VZV

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme poradenská agentura zabývající se zprostředkováním zaměstnání pro široké spektrum pozic od specialistů do výroby, přes administrativu, obchod, techniku až po pozice středního a TOP managementu. Naše působiště se zaměřuje největším podílem na oblast Jižní a Severní Moravy. Našimi klienty jsou významné a renomované společnosti s dlouholetou tradicí.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4089475  Dátum zverejnenia: 30.11.2021