Junior účetní (milovník/ce pořádku a čísel)

Plavec & Partners, advokátní kancelář s.r.o.

Místo práce
Na Zábradlí 205/1, 110 00 Praha 1, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
10.05.2017
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

účtařina (pro nás a ve velmi malém rozsahu pro pár drobných klientů)
- příprava podkladů k fakturaci a vystavování faktur
- evidence přijatých faktur
- vedení pokladny
- správa bankovních účtů, zadávání platebních příkazů, stahování bankovních výpisů a jejich import do účetního systému
- zpracování podkladů pro mzdy
- upomínky k neuhrazeným fakturám

papírování
- třídění a ukládání dokumentů (účetních i ostatních) a jejich archivace
- evidence smluv s našimi klienty
- tvorba ekonomických podkladů (analýza a vyúčtování obchodního případu, informace o přijatých platbách, finanční analýza projektu)
- kontrola dodržování interních procesů
- komunikace s klienty

Zaměstnanecké výhody, benefity

- můžete u nás profesně růst (naším cílem je, aby se z Vás cca za 1 rok stal/a samostatný/á účetní s dobrou znalostí DPH, mzdové agendy, daně z příjmu, silniční daně)
- máte velkou příležitost se vzdělávat – naučíme Vás vše, co budete ke své práci potřebovat
- podpoříme Vaše zdraví příspěvkem na program Multisport
- poskytneme Vám stravenky
- zažijete u nás mimořádně přátelské pracovní prostředí
- budete se účastnit pravidelných teambuildingů (jezdíme na hory, na vodu a máme rádi třeba i laser game)
- můžete částečně pracovat i z domova

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

ekonomika/účetnictví/finance

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jste pro nás ten pravý člověk, pokud:
- je Vám vlastní pečlivost a máte smysl pro detail
- máte SŠ / VŠ ekonomického zaměření
- se umíte spolehnout na sebe a zároveň je spoleh i na Vás
- máte alespoň základní znalost účetnictví a chcete se v něm dále vzdělávat
- počítač a technika jsou Vaši dobří přátelé (MS Office, zejména Excel)
- jste proaktivní a dokážete přijmout zodpovědnost za svou pozici ve firmě
- se v prostředí čísel, tabulek, papírů a šanonů cítíte jako doma
- se do práce umíte opravdu „obout“

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme rodinná firma s dlouholetou historií a jsou pro nás důležité vztahy založené na důvěře – v týmu i s klienty. Jsme zaměřeni na výsledky a víme, za co jsme placeni. Právničinu nebereme jen jako byznys, ale jsme tu především pro klienta. Chceme znát jeho potřeby, problémy a pomoci mu nejlépe, jak umíme, a to vše v co nejkratší době. Rádi hrajeme férovou hru a naše práce nám dává smysl. Máme jasnou vizi a hledáme někoho, kdo nám ji pomůže naplnit.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3025819  Dátum zverejnenia: 21.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou