Policista/ka - Policie České republiky

Policejní prezidium České republiky

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 720 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Policie České republiky nabízí zajímavé pozice u dopravní, pořádkové, cizinecké policie a jejích dalších útvarů a složek, jedná se o perspektivní a stabilní povolání s jistotou státní služby a kariérního růstu s pravidelným měsíčním příjmem.
Co musíte splňovat :
- být občanem České republiky
- být starší 18 let
- být bezúhonný
- být zdravotně, fyzicky a osobnostně způsobilý

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- 6 týdnů dovolené
- síť resortních zdravotnických zařízení
- možnost ubytování
- náhrady výdajů (cestovné, stravné)
- příspěvky na stravování, rekreační pobyty, lázeňské rehabilitační pobyty či kulturní akce
- náborový příspěvek ve výši 75 000 -150 000,- Kč
- po 6 letech ve služebním poměru vzniká nárok na odchodné
- po 15 letech ve služebním poměru vzniká nárok na výsluhový příspěvek
- a mnoho dalšího……

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Policie České republiky je jednotný ozbrojený bezpečnostní sbor zřízený zákonem České národní rady ze dne 21. června 1991. Slouží veřejnosti. Jejím úkolem je chránit bezpečnost osob a majetku, chránit veřejný pořádek a předcházet trestné činnosti. Plní rovněž úkoly podle trestního řádu a další úkoly na úseku vnitřního pořádku a bezpečnosti svěřené jí zákony, předpisy Evropských společenství a mezinárodními smlouvami, které jsou součástí právního řádu České republiky.
ID: 3901810  Dátum zverejnenia: 1.10.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 25 720 Kč/měsíc