Obchodní manažér/ambasador

Polyston s.r.o.

Česká republika, Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
33 000 Kč/měsícIndividuální sjednání společné pracovní spolupráce, finanční ohodnocení, bonusy a benefity. Výška platu bude záviset na konkrétních znalostí a zkušeností kandidáta.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• péče o svěřený region, komunikace se stávajícími klienty
• akvizice nových klientů, vyhledávání nových obchodních příležitostí
• odpovědnost za rozšiřování sítě partnerů
• zastupování společnosti v souladu s firemní kulturou
• předkládání obchodních nabídek a kalkulací
• reporting / vedení evidence
• zprostředkování zákaznické zpětné vazby, monitoring požadavků zákazníků
• šíření značky
• poradenství o portfoliu firmy
• mentoring
• zaškolování
• práce s interním systémem společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

- služební auto
- firemní telefon
- motivační finanční ohodnocení
- práce ve stabilní firmě s 20 letou historií
- bonusy na roční bázi za splněné cíle
- zaškolení
- možnost seberealizace a profesního růstu
- obchodní zastoupení svěřeného regionu

Informace o náboru

Otevírá se Vám skvělá příležitost získat zajímavou práci v dynamickém a profesionálním prostředí úspěšné společnosti.
Na osobním pohovoru bude přiblížena celková strategie nabízené pozici, individuální sjednání společné pracovní spolupráce, finanční ohodnocení a benefity.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Obchodná komunikace - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• praxe a zkušenosti v obchodní činnosti
• dynamická osobnost se schopností prosadit se
• výborné komunikační a prodejní dovednosti
• schopnost analyzovat trh
• individuální přístup v každodenním kontaktu se zákazníkem
• vysoké pracovní nasazení, kreativitu
• ochota k týmové spolupráci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma Polyston s.r.o. působí na trhu již 20 let jako špička mezi výrobci a její produkce zahrnuje převážně výrobu atypických produktů z minerálního kamene polyston, skla, keramiky, žuly, technického kamene a masivního dřeva.
Dlouhodobě vyrábíme kuchyňské pracovní desky a integrované dřezy, přičemž se orientujeme i na vybavení hotelů a gastro provozů.
Za firmou polyston s.r.o. stojí mnoho let zkušeností, vývoje, moderních technologií a silná podpora profesionálního týmu. Jsme jedna z mála firem s vysokou úrovní technologického zázemí, která se může pochlubit výrobou vlastního produktu polyston Solid Surface, který pronikl na evropský trh a stává se, díky své dokonalosti detailů, jednotkou u našich klientů.
Polyston s.r.o. je zároveň jediným výhradním importérem a zpracovatelům velkoformátového keramiky Neolith pro ČR a SR.
ID: 3864731  Dátum zverejnenia: 24.9.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 33 000 Kč/měsíc