Telefonní konzultant/ka pro naše klienty

Porto MMXVII s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 21 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

„Děkuji Vám za příležitost, kterou jsem dostal. Celá Vaše firma je pro mě velkou motivací.“
„Já si totiž opravdu nesmírně vážím toho, že Vaši posádku znám a je mi s Vámi úžasně!“
„Děkuji, že jste, a že jste vstoupili do mého života. Do nového roku vám přeji hodně „práce“ a hodně hodných lidí.“

Jsme Porto, zabýváme tím, aby se malým a středně velkým českým firmám dobře dařilo. A řádky, které jste přečetli výše jsou od našich klientů, majitelů a šéfů těchto firem.
Ale hlavně je to také výsledek práce na pozici, které říkáme TELEFONNÍ KONZULTANT/KA.

Na tuto pozici si náš sedmičlenný tým právě přeje nového kolegu, který:
• bude volat lidem neznámým, aby z nich udělal známé tváře
• za tím účelem potáhne za jeden provaz s obchodníkem, kterému domlouvá schůzky
• je milý, naslouchající a veselý

Toto stačí, nic víc není potřeba. Kdo má chuť, naučí se vždy vše potřebné a my mu s tím velmi rádi pomůžeme. A to platí nejen o pozici telefonní konzultantky, ale i o dalších možnostech růstu v naší firmě.

Napište nám, budeme se těšit!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme přístavem, ve kterém kotví majitelé menších a středních českých firem. Jezdí k nám pro dovednosti, které jim pomáhají své firmy rozvíjet a řídit. A nejen to. Nachází u nás i směr, jak si udržet život, který je baví.
Do našeho týmu hledáme kolegy, kteří by se rádi realizovali v menší firmě, kde mohou zůstat buď na jednom postu, ale také mohou prorůst firmou dál.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3686544  Dátum zverejnenia: 4.7.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 21 000 Kč/měsíc