Telefonní operátorka

Poski.com s.r.o.

Místo práce
28. října 1584/281, 709 00 Ostrava, Okres Ostrava
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
01.10.2017
Mzdové podmínky (brutto)
15 000 Kč a více + provize

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do svého týmu hledáme novou kolegyni na pozici telefonní operátorky, která by nám pomáhala s domlouváním jednání pro naše obchodníky jasně definovanému segmentu firem a pečovala o naše klienty.

Pozice je VHODNÁ PRO STUDENTY, kteří by do práce docházeli pokud by sami docházet chtěli - VOLNÁ PRACOVNÍ DOBA. Budeme rádi za dlouhodobou spolupráci. V případě, že by panovala oboustranná spokojenost rádi nabídneme jiný typ úvazku a jinou náplň práce.

Výhodou vhodného uchazeče je předchozí zkušenost na podobné pozici a dobré společenské vystupování.

Firma neustále roste, máme klienty po celé republice i v zahraničí, tak se k nám přidej, třeba si to právě ty koho hledáme!

Spěchá!

Zaměstnanecké výhody, benefity

- smlouva na DPP, při oboustranném zájmu HPP
- volná pracovní doba - ideální pro studenty (do práce přijdeš když budeš chtít)
- fixní mzda + provize
- mobilní telefon, notebook
- zázemí krásné kanceláře blízko centra Ostravy
- další benefity jsou:
- proplácíme tematické školení o které projevíš zájem
- každý týden máme lektora AJ – stačí jen projevit zájem
- 2 krát do roka pořádáme teambuildingy, převážně v přírodě (hotel, welness ...)
- účast na konferencích, workshopech, networkingových akcích atd.

Ale hlavně jsme přátelský kolektiv mladých lidí s touhou po sebezdokonalování
s firmou žijeme, každý z nás se považujeme za majitele a platí nás naši zákazníci. Každý z nás si ve firmě buduje kariéru, přidej se i ty!

Informace o náboru

Výběrová řízená budou probíhat do konce tohoto měsíce. V případě oboustranného zájmu se o fixní mzdě diskutuje tak, ať je pro vhodného kandidáta zajímavá.
Více informací nalezneš na:

Prosíme uchazečky, které nesplňují naše požadavky, aby na pracovní pozici nereagovaly.
Na životopisy, které nesplňují naše předpoklady nebude reagováno.

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- výborné společenské vystupování, bez vad řeči – je podmínkou
- předchozí zkušenost s telefonováním, call centrum – není podmínkou, ale velkou výhodou
- student či absolvent VŠ – není podmínkou, ale velkou výhodou
- znalosti z oboru IT – není podmínkou, ale velkou výhodou

Ale hlavně chuť se vzdělávat, žít s firmou a jejími zákazníky a podílet se na jejím růstu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Poski.com s.r.o. se zabývá webdesignem a chytrými systémy, které upravujeme pro klienty na míru (Clevero eshop a Poski REAL - realitní software).

Součástí naší práce je i následný rozvoj dokončených projektů z naší dílny v oblastí on-line marketingu. Svá řešení poskytujeme středně velikým organizacím a díky veliké expanzi aktuálně hledáme kandidáty na několik pozic. Aktuální nabídka na webu https://www.poski.com/kariera

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 1388950  Dátum zverejnenia: 3.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 15 000 Kč a více + provize