Pomocný pracovník

PRACOVNÍ SÍLA CZ s.r.o.

Místo práce
Plzeň, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
17.08.2020
Mzdové podmínky (brutto)
Od 27 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Od neděle 16.08.2020.
Lineární práce, navíjení kabelů.
Zaučujeme a ukazujeme všechno po dobu 3-6 dní, pak pracujete sami.
První týden - 8 hodin denně, 6 dní v týdnu.
Druhý a následující - 12 hodin denně, 6 dní v týdnu. Denní směny.
Hodinová platba - 110 kč,-
Zajišťujeme bydlení, náklady na bydlení se odečítá z platu - 4000 za měsíc na osobu nebo pokoje pro páry - 9000 za měsíc.
Bydlení se nachází v blízkosti práce. Fabrika má jídelnu.
Pracovní oděvy jsou poskytovány od nás.
Fabrika se nachází v Plzni ..

V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte
Kontaktujte _Viber, WhatsApp
+420777678272
+420771142192
+420774016808

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Uchazeče od 25 do 50 let, kteří mají chuť pracovat

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme agentura práce od roku 2017.
Spolupracujeme s Českými a Slovenskými společnostmi.
V současné době jsme pomohli mnoha občanům bývalého Sovětského svazu, občanům Slovenska a České republiky získat práci.
ID: 3951201  Dátum zverejnenia: 13.8.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 27 000 Kč/měsíc