Operátor CNC v automotive Mladá Boleslav, až 40.000 Kč (1.600 EUR)

Pragma - personální agentura

Místo práce
Mladá Boleslav, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.11.2018
Mzdové podmínky (brutto)
40.000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Výroba komponentů do automobilů
Příprava a kontrola dat programu
• Orientace os obrábění na nulové body včetně základního měření
• Vlastní obrábění (výměna a kontrola nástrojů)
• Kontrolní měření hotového výrobku ve vazbě na výrobní dokumentaci
• Pravomoc zastavit činnost obrábění v případě zjištění neshody obrobku
• Odpovědnost za dodržení technologického postupu obrábění a všech parametrů
výrobku dle výrobní dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Příprava a kontrola dat programu

Informace o náboru

Přijímací řízení probíhá vždy v úterý, kontaktujte nás prosím pro sjednání termínu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výroba komponentů do automobilů
• ÚSO vzdělání technického směru
• Znalost čtení v technické dokumentaci
• Pokročilou znalost MS Office
• Znalost systému Heidenhain – PODMÍNKOU!
• Spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
• Vhodné i pro absolventy s odpovídající teoretickou přípravou

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3293910  Dátum zverejnenia: 29.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 40.000