Operátor výroby Prostějov: až 25.000 Kč (1040 €) + ubytování + bonusy, i bez praxe - z celé ČR a SR

Pragma - personální agentura

Místo práce
Prostějov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
od 20000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Výroba stabilizátorů nebo pružin do aut.
- Manipulace s břemeny cca 7 kg.
- Vhodné pro muže, ženy i páry.
- 12. hod. směny - krátký/dlouhý týden.
- Mzda za 200 hodin až 26.000 Kč (1040 €).

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 110 Kč/h. + zákonné příplatky za odpolední, noční,...
- Pokud máte 180 hodin/měsíc, tak od nás máte BONUS 1000 Kč.
- Zajistíme ubytování 10 minut pěšky od pracoviště nebo Vám dáme příspěvek 2.500 Kč na cestovné.
- Fajn kolektiv a čisté prostředí.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro významného klienta hledáme více než 20 nových pracovníků.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme pracovité uchazeče, kteří dodrží svou naplánovanou docházku. Uvítáme zodpovědné a snaživé pracovníky.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3293925  Dátum zverejnenia: 30.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 20000 Kč